Turnus rehabilitacyjny w Polańczyku

Turnus rehabilitacyjny w Polańczyku

W okresie 11-23.09.2021 r. połowa grupy uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z rodzicami i opiekunami odbyła turnus rehabilitacyjny w Polańczyku organizowany przez OWR „Stefanka”. Program turnusu dopasowany był do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. W ramach pobytu organizowano zabiegi z fizyko i fizjoterapii, wieczorki taneczne, grille oraz wycieczki. Miejscowość uzdrowiskowa atrakcyjnie położona zachęcała naszych uczestników do spacerów, pieszych wycieczek w mniejszych i większych grupach. Niezapomnianych wrażeń kuracjuszom dostarczyły wycieczki fakultatywne takie jak: rejs statkiem po zalewie, pętla bieszczadzka i zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła na wyjeździe pozwoliła na rozwijanie kontaktów społecznych. Niektóre osoby poznały nowych przyjaciół, inne zacieśniły już istniejące znajomości poprzez spędzanie z nimi czasu.

Wyjazd do Polańczyka to wspaniała przygoda dla naszych uczestników i ich rodzin, czas na aktywną rehabilitację, wypoczynek, rozwijanie zainteresowań i kompetencji społecznych. Czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

13 października 2021

Kontakt

Adres ul. Lubelska 81a, 24-130 Końskowola
Telefon 81 889 20 53
E-mail sds.konskowola@wp.pl