Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Dzień 18 czerwca to-  w tym roku-  dzień dla naszej społeczności bardzo szczególny. W tym dniu bowiem zorganizowaliśmy w naszym Domu Dzień Rodziny. Nie po raz pierwszy zresztą. I jak zawsze nie obyło się bez wzruszeń, świetnej zabawy w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Ale zacznijmy po kolei.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor- podczas zebrania z rodzicami i opiekunami omówiła bieżącą pracę Ośrodka oraz plany na najbliższe miesiące. Następnie wszyscy mogliśmy obejrzeć prezentację zdjęć dokumentujących naszą działalność z ostatniego półrocza- wycieczki dłuższe i krótsze, różnego rodzaju imprezy,  zabawy czy spotkania integracyjne i okolicznościowe. W dalszej kolejności nadszedł czas na część artystyczną-  kilka szczególnych utworów zaśpiewały nasze najbardziej uzdolnione wokalnie uczestniczki. Ta część spotkania dostarczyła wszystkim mnóstwa wzruszeń, tym bardziej że każdy z zaproszonych gości otrzymał drobny upominek z rąk  najbliższej osoby. Wreszcie po tych silnych, aczkolwiek bardzo pozytywnych przeżyciach mogliśmy odpocząć i posilić się w naszym ogródku przy grillu.

W tym roku pogoda znów nam dopisała – było bardzo ciepło i słonecznie, więc wszystkie nasze plany dotyczące tego dnia mogliśmy zrealizować bez przeszkód.

28 czerwca 2019

Kontakt

Adres ul. Lubelska 81a, 24-130 Końskowola
Telefon 81 889 20 53
E-mail sds.konskowola@wp.pl