Bal Karnawałowy 2019

Bal Karnawałowy

21.02.2019 r.

Karnawał, jak wiadomo, to czas radości, zabawy i innych pozytywnych emocji. Lubimy ten czas, w związku z czym- podobnie jak w latach ubiegłych- zorganizowaliśmy w naszym Domu Bal.
Przed „Wielkim Dniem” wszyscy razem pracowaliśmy nad dekoracjami sali, intensywna praca miała miejsce, także w pracowni kulinarnej, gdzie powstały przeróżne smakołyki na tą okazję.

Jako, że jesteśmy społecznością niezwykle gościnną, zaprosiliśmy na Bal naszych przyjaciół z Annopola, Prawna oraz Bychawy. Po powitaniu zebranych przez Panią Dyrektor, odpalono muzykę i zagaszono światła. Aktualne, karnawałowe przeboje przeplatane były starymi klasycznymi hitami disco sprzed lat, a w ramach odpoczynku od tańców przygotowaliśmy przeróżne gry i konkursy. Co też dostarczyło wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu. Dla uczestników konkursów przewidziane były drobne, słodkie upominki, natomiast wszyscy Gospodarze, jak i nasi Goście- mogli korzystać z tego co proponował nam szwedzki bufet. A było w czym wybierać!!!

Niestety czas biegł szybko i nieubłaganie, więc wkrótce trzeba było się pożegnać. W pamięci jednak pozostały nam wspaniałe wspomnienia oraz cudowna, przyjacielska atmosfera tego dnia.

 

 

1 marca 2019

Kontakt

Adres ul. Lubelska 81a, 24-130 Końskowola
Telefon 81 889 20 53
E-mail sds.konskowola@wp.pl